Fudbaleri Partizana posle 56 dana pobedili u SLS, crno-beli nadigrali Mladost

Fudbaleri Partizana pobedili su u Lučanima ekipu Mladosti rezultatom 3:1 (2:1) u meču 10. kola Superlige Srbije.

Izvor: Tanjug   |

29.09.2024. 19:25

Golove za Partizan postigli su Mihajlo Ilić u 12, Đorđe Jovanović u 26. i Stefan Kovač u 57. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Aleksandar Pejović iz penala u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ekipu Partizana je na utakmici u Lučanima sa klupe predvodio Branko Vukašinović, pošto je ranije ove nedelje šef stručnog štaba kluba iz Humske Aleksandar Stanojević podneo ostavku.

Ovo je bila prva pobeda "crno-belih" u Superligi Srbiji posle 4. avgusta i meča protiv Železničara (2:0). Partizan se trenutno nalazi na šestom mestu na tabeli SLS sa 14 bodova iz osam mečeva.

Mladost je treća na tabeli SLS sa 19 bodova iz 10 utakmica. Fudbaleri Partizana će u narednom kolu na svom terenu dočekati Tekstilac, dok će Mladost gostovati Železničaru.

Savo Milošević će biti zvanično predstavljen kao novi trener fudbalera Partizana u ponedeljak.