Posle prekida zbog neprimerenog navijanja nastavljena utakmica Budućnosti i Crvene zvezde

Nastavljena je utakmica između košarkaša Budućnosti i Crvene zvezde koja je večeras bila prekinuta u četvrtoj četvrtini, pošto je ispražnjen deo tribina sa domaćim navijačima u dvorani "Morača" u Podgorici.

Izvor: Tanjug   |

21.10.2024. 21:13 >> 21:27

Meč je nastavljen posle 20 minuta, a rezultat u tom trenutku je bio 68:65 za crveno-bele.

Utakmica je bila prekinuta je u četvrtoj četvrtini zbog neprimerenog skandiranja i ubacivanja predmeta navijača domaćeg tima.

Prethodno je bilo nekoliko manjih prekida, pre svega zbog neprimerenih povika sa tribina, upućenih Nemanji Nedoviću.

Takođe, prvi čovek Zvezde Željko Drčelić udaljen je sa meča u trećoj četvrtini.